Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > WOJEWÓDZKI KONKURS FOTOGRAFICZNY „Sam nie palę i innym odradzam” – edycja 2022/2023

Zapraszamy Wszystkich Uczniów klas VI-VIII do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym organizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Opolu oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Opolu. Patronat nad konkursem sprawuje Opolski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny. Celem jest edukacja młodzieży w zakresie zysków płynących z niepalenia oraz kreowanie wizerunku młodego człowieka, który nie pali papierosów tradycyjnych, ani papierosów elektronicznych.

Prace należy dostarczyć do Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Opolu do dnia 20 marca 2023 lub do naszej szkoły – najpóźniej do 6 marca 2023r. do Pani Ewy Nieckarz.

Do pracy należy dołączyć zgodę opiekuna prawnego wg wzoru podanego przez WSS-E w Opolu.

Regulamin konkursu oraz zgody pod poniższym linkiem:

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Sam nie palę i innym odradzam” 2022/2023 – Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Opolu – Portal Gov.pl (www.gov.pl)