Święty Marcin

Dnia 10.11.2022 (czwartek) odbyły się obchody ku czci Świętego Marcina. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 16.30 przemarszem ulicami Osiedla Cisowa, który poprowadził Święty Marcin na koniu. W czasie pochodu pięknie przygrywała orkiestra, a lampiony wykonane przez dzieci oświetlały drogę. Wśród uczestników można było spotykać panią Sabinę Nowosielską Prezydent Miasta Kędzierzyn- Koźle. Po powrocie do ogrodu parafialnego dzieci z ZS-P nr 1 pięknie zaśpiewały piosenki o Świętym Marcinie w języku niemieckim. Po części artystycznej na każdego czekał smaczny rogalik i gorąca czekolada.

Dziękujemy Radzie Rodziców ZSP1 Cisowa, Radzie Osiedla Cisowa, DFK Cisowa, Straży Pożarnej, Policji, Księdzu Proboszczowi, pracownikom ZSP1 oraz Radnej pani Katarzynie Kukolce-Bogocz za pomoc w organizacji imprezy.