Spotkanie z lekturą w klasie II

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Spotkanie z lekturą w klasie II

Spotkanie z lekturą w klasie II

Uczniowie klasy II z ciekawością przeczytali lekturę Justyny Bednarek ,,Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu nowych)”. Z wielkim zainteresowaniem śledzili losy     i   przygody skarpetek, które wyruszają w świat i robią wielkie kariery. Wykonali też przepiękne ,,Lekturniki”, narysowali własną, wymyśloną     11 skarpetkę i opisali jej przygodę.  Powstały przepiękne prace,                      a wyobraźnia dzieci nie znała granic. Skarpetki zamieniły się                      w ogrodnika, żołnierza, boksera, fryzjerkę, policjanta, piłkarza, podróżniczkę czy gwiazdę rocka. Przygody skarpetek bardzo spodobały się dzieciom.