Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Milena Czernicka zwyciężczynią Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Dnia 05.11.2021 r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych dla klas VII-VIII zorganizowany przez Zespół Szkół Żeglugi Śródlądowej. Uczennice reprezentujące naszą szkołę znakomicie sobie poradziły. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasza uczennica Milena Czernicka zajęła I miejsce. Bardzo dobre wyniki uzyskała również Victoria Bloch oraz Zuzanna Kopa. Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!