Uczennice naszej szkoły trzecią  drużyną w województwie!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Uczennice naszej szkoły trzecią  drużyną w województwie!

Uczennice naszej szkoły trzecią  drużyną w województwie!

Drużyna dziewcząt młodszych naszej szkoły (rocznik 2009 i młodsze) zajęła 3 miejsce w mistrzostwach województwa opolskiego w unihokeju! W ścisłym finale wojewódzkim uczestniczyli  mistrzostwie poszczególnych powiatów. Zawody odbyły się w dniu 26.10.2021 na hali w Niemodlinie i stały na bardzo wysokim poziomie.

W meczach grupowych pokonaliśmy PSP Lasocice 5:0 oraz PSP 1 Niemodlin 2:1, w półfinale przegraliśmy 2:6 z PSP 2 Nysa, w meczu o 3 miejsce wygraliśmy  2:1 z PSP 6 Brzeg.

Jest to ogromny sukces uczennic naszej szkoły.

Skład drużyny:  Kamila Wysocka, Maja Maibaum, Maja Bielawska, Julia Kusiak, Karolina Bielawska, Paulia Rettig, Maja Jankowska, Zofia

Trenerzy: Tomasz Dubiel, Rafał Czub