Wręczenie nagród

Wręczenie nagród

Sukces uczniów naszej szkoły – podsumowanie miejskich konkursów przedmiotowych.

24 czerwca bieżącego roku w Domu Kultury „Chemik” odbyło się uroczyste podsumowanie miejskich konkursów przedmiotowych, w którym wzięli udział laureaci            i finaliści ze wszystkich szkół podstawowych naszego miasta. Naszą szkołę reprezentowali:

  • Maria Jędrzejec- laureatka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Victoria Bloch – III miejsce na szczeblu miejskim Wojewódzkiego Konkursu Historycznego
  • Kacper Mierlak- III miejsce na szczeblu miejskim Wojewódzkiego Konkursu Historycznego.

Zebranych powitała pani Bożena Jankowska – kierownik Wydziału Oświaty i Wychowania. Następnie pani prezydent Sabina Nowosielska wraz z panem wiceprezydentem Wojciechem Jagiełło wręczyli młodzieży i nauczycielom nagrody i listy gratulacyjne.

Serdecznie gratulujemy Marysi, Victorii, Kacprowi i życzymy dalszych sukcesów na kolejnych konkursach.

Więcej informacji  można znaleźć pod linkiem:https://www.facebook.com/miastomozliwosci/posts/4650739318286998

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18
Skip to content