Integracyjny Mityng Lekkoatletyczny w Ramach „Dugnad” w Kędzierzynie-Koźlu.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Integracyjny Mityng Lekkoatletyczny w Ramach „Dugnad” w Kędzierzynie-Koźlu.

Integracyjny Mityng Lekkoatletyczny w Ramach „Dugnad” w Kędzierzynie-Koźlu.

Uczniowie klasy 5 w czwartek 28 września brali udział w IV Integracyjny Mityng Lekkoatletyczny w Ramach „Dugnad” w Kędzierzynie-Koźlu. Integracja mieszkańców oraz odbudowa relacji sąsiedzkich jako podstawa rozwoju lokalnego.

Mityng zorganizowany będzie w formie czwórboju lekkoatletycznego zawierającego dwie konkurencje biegowe oraz dwie konkurencje techniczne. W skład konkurencji wchodzą: bieg/chód 60 m, pchnięcie kulą (dziewczyny 2 kg a chłopcy 3 kg), rzut piłeczką palantową oraz bieg wspólny na dystansie 500 m wspólnie z zawodnikami ZAKS-y.

Mityng rozpoczął się o godzinie 10:00 od rywalizacji w biegu na 60 metrów w zawodach brało udział 200 zawodników z różnych szkół i przedszkoli naszego miasta oraz zawodnicy niepełnosprawni. Każdy zawodnik który wystartował we wszystkich konkurencjach otrzymał medal pamiątkowy oraz przygotowane niespodzianki, które sprawiły dużo radości uczestnikom mityngu.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18
Skip to content