Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach

Seria niefortunnych zdarzeń czy przygoda życia? Niebezpieczna wyprawa czy wakacje marzeń? Poldek i Duduś to dwa odmienne charaktery, które mimo wszystko idealnie się uzupełniają. Zagraj w wielkoformatową grę planszową inspirowaną ich przygodami, aby lepiej poznać niesamowitych bohaterów książki „Podróż za jeden uśmiech”. Walizki spakowane? To ruszamy do Międzywodzia!

Wciel się w Poldka i Dudusia i spróbuj pokonać autostopem drogę z Warszawy do Międzywodzia. Rzucaj kostką, pobieraj karty autostopowicza i wymieniaj je na żetony ruchu.

Ciekawe? Chcesz nam pomóc zaprojektować grę planszową w wielkim formacie, w którą zagrają mieszkańcy miasta?

Zapraszamy na warsztaty:

– 19 maja, godz. 15.00 – spotkanie organizacyjne – podstawy teorii gier planszowych oraz rozmowy o książce pt. „Podróż za jeden uśmiech”

– 20 maja, godz. 10.00 – warsztaty projektowania wielkoformatowej gry planszowej

Warsztaty poprowadzi Fundacja Good Culture.

Ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy pod nr tel. 77 482 37 80 wew. 29

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego”.