Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Unihokeju

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Unihokeju

Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Unihokeju

Dziewczyny naszej szkoły zajęły 2 miejsce w Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Unihokeju – Igrzyska Młodzieży Szkolnej (rocznik 2008/2009) ! Chłopcy zajęli V miejsce.

W dnia 15-16.11.2022 miały miejsce finały wojewódzkie unihokeja Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Niemodlinie. W rywalizacji uczestniczyli mistrzowie oraz wicemistrzowie powiatów naszego województwa. Jest to ogromny sukces naszej szkoły, gdyż unihokej jest to bardzo trudna pod względem technicznym dyscyplina sportu i wymaga wielu godzin treningu, aby opanować umiejętności techniczne.

Skład drużyny dziewcząt: Victoria Bloch, Milena Czernicka, Maja Jankowska, Zuzanna Kopa, Julia Kusiak, Roksana Langer, Paulina Mateja, Paulina Retting, Zofia Tworek, Kamila Wysocka.

Trenerzy: Tomasz Dubiel, Rafał Czub

Skład drużyny chłopców: Adam Długosz, Maksymilian Prusko, Patryk Zieliński, Kacper Mierlak, Kamil Schütze , Sebastian Polewka, Marcin Hadasik, Samuel Kusz, Bartosz Pixa

Trenerzy: Tomasz Dubiel, Rafał Czub