Makiety zagród ,,Dzieci z Bullerbyn”

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Makiety zagród ,,Dzieci z Bullerbyn”

Makiety zagród ,,Dzieci z Bullerbyn”

W klasie 3 podczas omawiania lektury „Dzieci z Bullerbyn” nie było nudy. Uczniowie poznali małych bohaterów książki oraz miejscowość, w której mieszkają. Otrzymali wydrukowane Lekturniki, każdy starannie zaprojektował, pokolorował i przyozdobił według własnego pomysłu stronę tytułową. Kolejno, na bieżąco i z dużym zaangażowaniem uzupełniane były strony związane z lekturą. Uczniowie wykonali też nietypową wioskę Bullerbyn. Powstały Zagrody: Północna, Środkowa, Południowa. Kierując się własnym pomysłem, kreatywnością i wyobrażeniem tego co opisane w książce dzieci wykonały prześliczne dzieła. Jak widać każda praca grupy była wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. A wszystko to czynili pod czujnym okiem wychowawcy klasy Urszuli Leonowicz.