„Śniadanie daje moc!”

Kształtowanie nawyków żywieniowych od najmłodszych lat to bardzo ważna sprawa. Uczniowie klas I-III pod opieką swoich wychowawczyń już po raz kolejny wzięli udział w ogólnopolskim programie „Śniadanie daje moc”, który jest elementem edukacji zdrowotnej. W tym dniu dzieci poznały zasady właściwego odżywiania, zdrowe i niezdrowe produkty oraz sposoby przygotowania zdrowych posiłków. Każdy uczeń przygotował swoje drugie śniadanie. Dzieci chętnie pracowały w skupieniu i realizowały kulinarne pomysły na kanapki. Można powiedzieć śmiało, że zadanie zostało doskonale wykonane, a dzieci zjadły wszystko, to co przygotowały, jeśli nawet na co dzień zdarza się im nieco grymasić. Zapraszamy do fotogalerii.