„Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”J.Bednarek

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”J.Bednarek

„Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek”J.Bednarek

Uczniowie klasy II po przeczytaniu lektury Justyny Bednarek ,,Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” dowiedzieli się co się dzieje ze skarpetkami, które giną w niewyjaśnionych okolicznościach. Nasza cudowna, nieskrępowana żadnymi ramami wyobraźnia spowodowała, że skarpetki nie do pary zawędrowały aż do klasowego teatru. Tam przemieniły się w  pacynki, które pomagały uczniom występować przed klasową publicznością i opowiadać  ich wyjątkowe przygody.  Wszyscy z zapartym tchem słuchali swoich kolegów, koleżanki, wyobrażając sobie sytuacje, w których znajdowały się skarpetki- bohaterowie naszej lektury.

Ta wesoła, pełna humoru książka sprawiła, że dzieci chętnie sięgną po kolejną lekturę w klasie II.