Świetlica socjoterapeutyczna w ZSP1 od 5 września 2022. Zapraszamy!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Świetlica socjoterapeutyczna w ZSP1 od 5 września 2022. Zapraszamy!

Świetlica socjoterapeutyczna w ZSP1 od 5 września 2022. Zapraszamy!

Informuję, że PWD  – Świetlica socjoterapeutyczna w ZSP1  wznawia  działalność od 5 września br. Godziny funkcjonowania pozostają bez zmian
 tj. opieka  i zajęcia  prowadzone będą od poniedziałku do czwartku od 15.00- 18.00

W ramach zajęć zapewniona będzie:

pomoc w nauce :  odrabianie zadań domowych, przygotowanie do sprawdzianu i nadrabianie braków edukacyjnych,

– zajęcia korekcyjno – kompensacyjne i  socjoterapeutyczne ,

– zajęcia plastyczne , zabawy i gry interakcyjne i integracyjne,  gry stolikowe i zajęcia sportowe.

– różne atrakcje: darmowe przejazdy, wycieczki, ferie, kolonie  finansowane przez placówkę/UM

Ogólnie,  mile I bezpieczne spędzenie popołudnia i czasu wolnego od nauki  pod okiem
pracowników-pedagogów.

Dodatkowo sprawy ważne :
– Placówka  zapewniać będzie wyżywienie finansowane przez MOPS dla wszystkich zgłoszonych przez rodziców dzieci.

– Od nowego roku szkolnego obowiązują nowe karty zgłoszeń do placówki .

– Rodzice dzieci już uczęszczających  do świetlicy popołudniowej PWD wypisują kartę zgłoszenia u wychowawców placówki. Natomiast nowe chętne  osoby/ rodzice dziecka muszą zgłosić się do MOPS, celem dopełnienia formalności. Kontakt: Kornela Tomanek .