Uczniowie PSP 18 siódmą drużyną w województwie!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Uczniowie PSP 18 siódmą drużyną w województwie!

Uczniowie PSP 18 siódmą drużyną w województwie!

Uczniowie PSP 18 (ZSP1) siódmą drużyną w województwie!

Drużyna chłopców młodszych naszej szkoły (rocznik 2009 i młodsze) zajęli 7 miejsce w mistrzostwach województwa opolskiego w unihokeju!

W ścisłym finale wojewódzkim uczestniczyli mistrzostwie poszczególnych powiatów. Zawody odbyły się w dniu 27.10.2021 na hali w Niemodlinie i stały na wysokim poziomie.

W meczach grupowych zremisowaliśmy PSP 6 Brzeg 1:1 (niestety przypadek bramka samobójcza naszego zawodnika) oraz przegraliśmy z PSP 1 Opole 5:1 znowu rozpoczynaliśmy pechowo po własnym samobóju i pomimo otwartej grze chcąc wyrównać odkryliśmy się co skrzętnie wykorzystali rywale. Ostatecznie zajęliśmy 7 miejsce.

Skład drużyny: Adrian Adamczyk, Moritz Bonczek, Dawid Czarnasiak, Przemysław Buks, Tomasz Podworski, Jan Doboszyński, Samuel Kusz, Sebastian Polewka,  Kamil Schutze, Aleksander Rubal, Rafał Nocoń.

Trenerzy: Tomasz Dubiel, Rafał Czub