Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > DRUŻYNY REPREZENTUJĄCE PSP18 W IGRZYSKACH DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU

ZAJĘŁY 1 MIEJSCA W ELIMINACJACH POWIATOWYCH!

w finałach wojewódzkich!

W sali sportowej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu odbyły się eliminacje powiatowe w unihokeju w dniu 13.10.2021 roku.

Nasze cztery drużyny wygrały eliminacje powiatowe nie przegrywając swoich meczy. W ten sposób zapewniły sobie awans do Finału Wojewódzkiego z pierwszego miejsca.

W tym roku z grupy starszej awansowały do finału również drużyny z drugie miejsca.

Finały wojewódzkie odbędą się 26, 27, 28 i 29 października 2021r., w Hali Sportowej OSiR w Niemodlinie.

Jest to ogromny sukces dla naszych reprezentantów zarówno w grupie młodszej jak i starszej.

Za przygotowanie się do turnieju powiatowego i wywalczenie pierwszych miejsc wszystkim zawodnikom dziękują trenerzy – Tomasz Dubiel i Rafał Czub.

Skład drużyny dziewczyn rocznik 2009 i młodsi – igrzyska dzieci:

Karolina Bielawska, Maja Bielawska, Antonina Fijałkowska, Anna Fuławka, Maja Jankowska, Michaela Kulosa, Julia Kusiak, Maja Maibaum, Amelia Prusko, Zofia Tworek, Kamila Wysocka.

Skład drużyny chłopców rocznik 2009 i młodsi – igrzyska dzieci:

Adrian Adamczyk, Moritz Bonczek, Przemysław Buks, Jan Doboszyński, Dominik Gałuszko, Samuel Kusz, Sebastian Polewka, Kamil Schutze, Aleksander Rubal, Rafał Nocoń.

Skład drużyny dziewczyn rocznik 2007 i 2008 – igrzyska młodzieży szkolnej:

Magdalena Jantos, Jennifer Mrozik, Zuzanna Kieś, Vanessa Moszko, Natalia Polewka, Nikola Sadzik, Langer Roksana, Bloch Victoria i Natalia Sambok.

Skład drużyny dziewczyn rocznik 2007 i 2008 – igrzyska młodzieży szkolnej:

Adam Długosz, Konstanty Fridman, Philip Grund, Hadasik Marcin, Szymon Jędrzejczyk, Daniel Kudla, Kacper Mierlak, Maksymilian Moszko, Bartosz Pixa, Maksymilian Prusko, Damian Wylezik.