NASI UCZNIOWIE W ZS NR 3 W SŁAWIĘCICACH – TYDZIEŃ ZAWODÓW

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > NASI UCZNIOWIE W ZS NR 3 W SŁAWIĘCICACH – TYDZIEŃ ZAWODÓW

NASI UCZNIOWIE W ZS NR 3 W SŁAWIĘCICACH – TYDZIEŃ ZAWODÓW

Uczniowie z klasy VIII – Jasmina, Magdalena i Szymon – wzięli udział w warsztatach zawodoznawczych w Zespole Szkół nr 3 w Kędzierzynie-Koźlu. Warsztaty miały charakter terenowy a ich nazwa „Strzał w dziesiątkę” bardzo wiele mówi. Nasi ósmoklasiści w specjalnych strojach – kamizelkach, kaskach i z bronią w swoich rękach wyglądali prawie jak zawodowi żołnierze. Zajęcia dla nich były bardzo wartościowe. Nie tylko dobrze się bawili. Mogli  sprawdzić swoje umiejętności sprawnościowe, celność oka. Jednocześnie mając świadomość, że tak naprawdę wybierając klasę mundurową w przyszłości mogą pełnić w życiu bardzo ważne i odpowiedzialne role, dbając o bezpieczeństwo drugiego człowieka. Oby ich marzenia mogły się spełnić:)