Julka zwyciężczynią II Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im.Stanisława Jopka

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Julka zwyciężczynią II Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im.Stanisława Jopka

Julka zwyciężczynią II Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im.Stanisława Jopka

Z wielką dumą informujemy, iż nasza uczennica Julia Kusz została zwyciężczynią II Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im.Stanisława Jopka.

Julka uczęszcza do Ogniska Artystycznego w Kędzierzynie -Koźlu. O konkursie- jak mówi jej mama, dowiedziała się od nauczycielki śpiewu – pani Moniki Woleńskiej. To pod jej okiem Julia przygotowywała się do konkursu, który odbył się w Nyskim Domu Kultury. Zdobywając I miejsce zakwalifikowała się do II etapu Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im.Stanisława Jopka, który odbędzie się w dniach 24-27listopada w Otrębusach koło Warszawy.

Tutaj można posłuchać występu Julki

.https://www.facebook.com/100063536143358/posts/282081430586393/