Zachowaj trzeźwy umysł.

W tym roku szkolnym w naszej szkole realizowana była kampania profilaktyczna ZTU pod hasłem „W poszukiwaniu szczęścia”. Tematyka spotkań z uczniami nawiązywała właśnie do tego, jak dzieci i młodzież postrzegają szczęście a także na co w swoim życiu można zwrócić uwagę, aby być po prostu szczęśliwym. Bardzo ważne bowiem po powrocie do szkoły było zwrócenie uwagi na relacje między młodymi ludźmi oraz integrację uczniów. Celem stało się wyzwolenie pozytywnych emocji, budowanie poczucia własnej wartości. Uczniowie mieli również możliwość realizowania własnych zainteresowań artystycznych. Bardzo wielu uczniów wzięło udział w konkursie plastycznym „Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie” oraz w „Rozwiąż krzyżówkę”, której rozwiązaniem okazało się hasło przewodnie kampanii. Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie – tym bardziej, iż ten rok był szczególnie trudny!