Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Puchar Rowerowej Stolicy Polski.
KiKilometry dla naszej szkoły

Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Miasto Kędzierzyn-Koźle dołączyło do rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski.

Zabawa polega na kręceniu kilometrów na rowerze przy użyciu darmowej aplikacji Aktywne Miasta, która rejestruje przejechany dystans. W aplikacji rywalizują 44 miasta. Do 21 maja trwa trening, natomiast od 1 do 30 czerwca miasta będą rywalizować o miano Rowerowej Stolicy Polski. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy pobrać darmową aplikację Aktywne Miasta, dostępną tu: https://www.aktywne.miasta.pl/p/62-pobierz , zarejestrować się i wybrać miasto Kędzierzyn-Koźle, jeździć na rowerze zawsze z włączoną aplikacją .

Ponadto: Przygotowujemy RYWALIZACJĘ  dla uczniów szkół podstawowych. Do wygrania 1 000 zł dla szkoły, która w okresie od 1 do 30 czerwca wykręci najwięcej kilometrów. Jak to zrobić? W zakładce „rywalizacje” należy wybrać dostępną rywalizację (Puchar Rowerowej Stolicy Polski), następnie „informacje”, wybrać rodzaj grupy czyli szkoły i dołączyć do swojej szkoły. Jeżeli dany użytkownik jest już zarejestrowany i chce dołączyć do danej grupy wybiera opcję „Przenieś się”. Kręcić kilometry dla danej szkoły mogą również rodzice, znajomi i każdy chętny .