Kręć kilometry dla naszej szkoły

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Kręć kilometry dla naszej szkoły
KiKilometry dla naszej szkoły

Kręć kilometry dla naszej szkoły

Jak to zrobić?

Pobierz darmową aplikację Aktywne Miasta, dostępną tu: https://www.aktywne.miasta.pl/p/62-pobierz , zarejestruj się i wybierz miasto Kędzierzyn-Koźle, jeździj na rowerze zawsze z włączoną aplikacją. W zakładce „rywalizacje” wybierz dostępną rywalizację (Puchar Rowerowej Stolicy Polski), następnie „informacje”, wybierz rodzaj grupy czyli szkoły i dołączyć do swojej szkoły. Jeżeli dany użytkownik jest już zarejestrowany i chce dołączyć do danej grupy wybiera opcję „Przenieś się”. Kręcić kilometry dla naszej szkoły mogą również rodzice, znajomi i każdy chętny .

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18
Skip to content