Klasowy konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Klasowy konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu
konkurs wiedzy

Klasowy konkurs wiedzy o zdrowym odżywianiu

16 marca w klasie I odbył się konkurs  wiedzy o zdrowym odżywianiu. 4 i 5-osobowe drużyny uczniów rywalizowały o dyplomy i nagrody niespodzianki. Celem konkursu było propagowanie wśród dzieci wiedzy prozdrowotnej i zdrowego stylu życia oraz nabywanie właściwych przyzwyczajeń i nawyków. Po bardzo emocjonalnej rywalizacji podczas odpowiadania na pytania wyniki konkursu są następujące:

I miejsce: Nikodem Mierlak, Lena Szary, Martyna Piskorz, Leon Surma i Paulina Mniszek.

II miejsce: Kacper Neugebauer, Mikołaj Poźniak, Hania Rzeszut i Maksymilian Polak.

III miejsce: Miłosz Kieś, Maja Majnusz, Lena Goraj, Jakub Górczany i Wiktoria Pawliczek.

IV miejsce: Laura Raczyńska, Leon Surma, Marta Kotrys i Feliks Bonczek.

Dzieci bawiły się wspaniale, wykazywały się doskonałą wiedzą na temat „Zdrowia i zdrowego odżywiania się”. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.