Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > konkursy > ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU – CO WIEM O ROLNICTWIE NA PODSTAWIE DANYCH STATYSTYCZNYCH?
statystyka

Uczniowie kl III wzięli udział w wojewódzkim konkursie ogłoszonym przez Urząd Statystyczny w Opolu. Celem konkursu była promocja spisu rolnego nie tylko wśród dorosłych ale również wśród dzieci.
Uczniowie kl III doskonale poradzili sobie z rozwiązaniem rebusów oraz zadania matematycznego.
Każdy uczestnik za udział w konkursie otrzymał dyplom oraz zestaw nagród. Szkoła również została nagrodzona.
Gratulujemy młodym Statystykom!