Pokaz talentów

Dnia 21.03.2024r. z okazji Pierwszego Dnia Wiosny z inicjatywy Samorządu Szkolnego zorganizowano pokaz uczniowskich talentów.

W szkolnym „Talent show” uczestniczyli uczniowie klas 4-8, którzy prezentowali różnorodne umiejętności takie jak: taniec, śpiew czy odgrywanie scenek. Oprócz tego powstała galeria prac uczniów oraz nauczycieli stworzona z wykonanych samodzielnie przedmiotów oraz ważnych rzeczy kolekcjonerskich – samochodów, minerałów, strojów piłkarskich, książek itd.

Dodatakowo korzystając z tego dnia uczniowie zrobili coś dobrego – samodzielnie przygotowali kartki dla pensjonariuszy Hoscpicjum „Betania”.

Serdeczne gratulacje należą się wszystkim, którzy odważyli się tego dnia zaprezentować i pokazać społeczności szkolnej swoje umiejętności.

Dziękujemy Radzie Rodziców, która w tym szczególnym dniu nagrodziła wszystkich uczniów i zasponsorowała popcorn oraz batoniki dla dzieci.