Ostatni etap XXVII Szkolnego Turniej BRD

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Ostatni etap XXVII Szkolnego Turniej BRD

Ostatni etap XXVII Szkolnego Turniej BRD

Dnia 1 marca 2024r. odbył się ostatni etap XXVII Szkolnego Turniej BRD 🚴‍♀️🚴‍♂️. W zmaganiach wzięło udział 13 zawodników – 7 uczniów z grupy młodszej oraz 6 uczniów z grupy starszej. Uczestnicy w ramach zawodów rywalizowali w następujących konkurencjach: rozwiązywaniu testu ze znajomości przepisów ruchu drogowego, udzielaniu pierwszej pomocy oraz pokonywaniu rowerowego toru przeszkód. Wszystkie zadania wykonywali pod czujnym okiem sędziów – absolwentów naszej szkoły oraz swoich rodziców.

Winiki grupa młodsza:

1. Miejsce – Lena Goraj

2. Miejsce – Miłosz Kieś

3. Miejsce – Maksymilian Polak

4. Miejsce – Laura Raczyńska

5. Miejsce – Jakub Górczany

6. Miejsce – Kacper Neugebauer

7. Miejsce – Alicja Chormaczak – jej szczególnie należą się gratulacje 🙌 , ponieważ stanęła do rywalizacji z uczniami, którzy regularnie uczestniczą w zajęciach BRD.

Wyniki grupa starsza:

1. Miejsce – Julia Kusz

2. Miejsce – Emilia Gralka

3. Miejsce – Dawid Polewka

4. Miejsce – Dorota Lata

5. Miejsce – Aleksander Raubal

6. Miejsce – Aleksandra Świerc

Wszystkim serdecznie gratulujemy 🎉 !

Dziękujemy za przygotowanie turnieju Panu Rafałowi Czub, rodzicom oraz pozostałym sympatykom szkolnej drużyny BRD.