Wernisaż wystawy pod tytułem „Sztuka moją pasją”

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Wernisaż wystawy pod tytułem „Sztuka moją pasją”

Wernisaż wystawy pod tytułem „Sztuka moją pasją”

W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej w Kędzierzynie-Koźlu zwracamy się z uprzejmym zaproszeniem na wernisaż wystawy prac plastycznych Krzysztofa Hałabały – ucznia Zespołu Szkół nr 1.

Wernisaż wystawy pod tytułem „Sztuka moją pasją” odbędzie się 23 lutego o godzinie 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Rynek 3.

Na ekspozycji będzie można podziwiać prace wykonane różnymi technikami, takimi jak farba akrylowa, tusz, ołówek czy pastel olejny. Każda praca to wyraz osobistego spojrzenia artysty na świat! Będzie też dostępna wyjątkowa kopia dzieła Mistrza Leonarda da Vinci.

Krzysztof Hałabała zdobył wiele nagród i wyróżnień, co świadczy o jego niezwykłym talencie i zaangażowaniu w sztukę. Jest laureatem prestiżowych konkursów, takich jak:

– I miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Rzeka – dziedzictwo natury, kultury i tradycji”

– I miejsce w Konkursie Plastycznym pt. „100. Rocznica Przyłączenia Części Górnego Śląska Do Polski” organizowanym przez Muzeum Ziemi Kozielskiej

– Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym pt. „Wojciech Korfanty – Syn Śląskiej Ziemi” organizowanym przez Muzeum Ziemi Kozielskiej

– Nagroda w XXI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym dzieci i młodzieży „Tęczowy Kalendarz”

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaprezentować twórczość tego młodego, utalentowanego artysty z Kędzierzyna-Koźla. To będzie pierwsza zinstytucjonalizowana wystawa tego niezwykłego talentu!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18
Skip to content