Dnia 3 listopada 2023r. szkolna drużyna BRD brała udział w wieczornym spotkaniu. Uczniowie mieli okazję współzawodniczyć w wielu konkurencjach teoretycznych sprawdzających ich wiedzę o przepisach ruchu drogowego, umiejętności udzielania pierwszej pomocy oraz jazdy na rowerowym torze przeszkód. W ramach akcji #CodeWeek2023 zawodnicy musieli odszukać ukryte kody QR, umieszczone na korytarzach w różnych miejscach budynku szkoły, nastąpienie należało je zeskanować i odpowiedzieć na pytania testowe. Oprócz tego w czasie wieczorku na uczestników czekało wiele niespodzianek, które na pewno na długo postaną w ich pamięci.

Serdeczne podziękowania należą się opiekunom drużyny, absolwentom szkoły, rodzicom oraz Automobilklub Kędzierzyńsko-Kozielski AKK.