Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Piłce Nożnej 2023

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Piłce Nożnej 2023

Finał Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Piłce Nożnej 2023

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Kędzierzynie-Koźlu 25 października 2023 roku wystartowali w Finale Wojewódzkim Konkursu Wiedzy o Piłce Nożnej 2023 w ramach II edycji przedsięwzięcia „Poznaj Polskę na sportowo”. Finał został rozegrany w Auli Uniwersytetu Opolskiego przy ulicy Oleskiej 48 w Opolu.

W grupie młodszej Kędzierzyn-Koźle i naszą szkołę reprezentowali Miłosz Kieś oraz Leon Surma, natomiast w grupie starszej wystartowała Dorota Lata. Rywalizacja o Finał Krajowy była zacięta – o wyniku decydowały uzyskane punkty, ale również czas rozwiązywania testu wiedzy o piłce nożnej. Nasi finaliści w swoich kategoriach wiekowych uplasowali się w pierwszej dziesiątce, i tak Dorota zajęła 4 miejsce, Leon 7 miejsce, a Miłosz 10 miejsce. Dziękujemy im za udział i postawę jaką reprezentowali w tym konkursie.