Spotkanie i warsztaty detektywistyczne z Dariuszem Rekoszem

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Spotkanie i warsztaty detektywistyczne z Dariuszem Rekoszem

Spotkanie i warsztaty detektywistyczne z Dariuszem Rekoszem

14.09.2023r. w Naszej Szkole będziemy gość pisarza i animatora kultury Dariusza Rekosza.Pan Dariusz  pisze o sobie „Swoją przygodę z literaturą rozpocząłem w roku 2005 od serii książek detektywistycznych, pisanych z myślą o młodych czytelnikach, które szybko zdobyły popularność i pozwoliły mi zagościć wśród plejady autorów tego gatunku. Zdobyta przeze mnie w roku 2008 nagroda grand prix w ogólnopolskim konkursie na opowiadanie kryminalne utwierdziła mnie w przekonaniu, że potrafię także pisać dla dorosłych. Stąd na liście wydanych przeze mnie książek znajdziecie popularne thrillery, chociażby takie, jak: „Zamach na Muzeum Hansa Klossa” czy „Sanktuarium śmierci”.