Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24

Rozpoczęcie roku szkolnego to wyjątkowy dzień zwłaszcza dla pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają fascynującą podróż w świat wiedzy i książki. Uroczystość w naszej szkole tradycyjnie rozpoczęła się od zaśpiewania hymnu, z czym „pierwszaki” poradziły sobie wzorowo. Następnie starsi uczniowie powitali nowych kolegów i koleżanki. Najważniejszym punktem programu uroczystego apelu było ślubowanie pierwszoklasistów i pasowanie na uczniów, którego dokonała pani dyrektor Dorota Jastrzembska. Dotknięcie ramienia ogromnym ołówkiem – to był ten właśnie moment, od którego każdy stał się pełnoprawnym członkiem społeczności szkolnej. Odtąd może być nazywany uczniem.

Wszystkim pierwszakom życzymy, aby każdy dzień ich edukacji przynosił same dobre i radosne chwile.