Zakończenie roku klas IV-VII

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Zakończenie roku klas IV-VII

Zakończenie roku klas IV-VII

Dnia 23 czerwca 2023r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Uczniowie klas IV-VII rozpoczęli swoje spotkanie na sali gimnastycznej, gdzie podczas krótkiego apelu Pani Dyrektor – Dorota Jastrzembska wręczyła świadectwa najlepszym uczniom. Dodatkowo przyznano stypendia za wyniki w nauce oraz osiągnięcia sportowe oraz specjalne nagrody dla uczniów biorących udział w turniejach BRD. Całą uroczystość uświetniła Julia Kusz, która zaśpiewała utwór Anny Jantar – „Radość najpiękniejszych lat”.

Po apelu wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami rozeszli się do klas, gdzie zostały rozdane pozostałe świadectwa oraz podziękowania dla rodziców.

Klasy I-III spędzały czas we własnym gronie z wychowawcami i rodzicami.

Życzymy wszystkim radosnych wakacji i do zobaczenia we wrześniu!