Wycieczka klas I-III

Wycieczka kl I-III do Dream Parku.

12.06.2023r. klasy I-III udały się na wycieczkę do Parku Rozrywki w Ochabach Wielkich. Atrakcji było co niemiara. Ścieżki edukacyjne prowadziły nas przez prehistoryczny świat olbrzymich dinozaurów. Odbyliśmy spacer wśród zabytków architektury, prezentowanych w formie miniatur. Statua Wolności, Mur Chiński, Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, Krzywa Wieża w Pizie to tylko niektóre z nich. Wszyscy odważni mogli spróbować swoich sił na Parku Linowym, który liczy trzy różne trasy do pokonania. Niesamowite wrażenia towarzyszyły nam podczas seansu bajki w kinie 6D. Wszyscy mogli skorzystać z rowerków wodnych, aby popływać w basenie. Mogliśmy również zwiedzić ,,Dom do góry nogami”, pokonać labirynt luster, czy pooglądać zwierzęta w Mini Zoo. Dzieciaki spędziły dzień na udanej zabawie na pięknych placach zabaw, a uśmiechy nie znikały z ich twarzy. Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń, pogłębiła wiedzę oraz sprzyjała wspólnej integracji.