Wyjazd na musical „Piotruś Pan”

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Wyjazd na musical „Piotruś Pan”

Wyjazd na musical „Piotruś Pan”

W Domu Kultury ,,Chemik” uczniowie kl I-III obejrzeli fascynujące przedstawienie o chłopcu pochodzącym z Nibylandii. Wraz z aktorami przenieśliśmy się do świata wiecznego dzieciństwa i poznaliśmy zabawne perypetie Piotrusia Pana i jego towarzyszy.

„Piotruś Pan” to opowieść o czarodziejskiej, beztroskiej krainie, w której nikt nie może dorosnąć, a życie jest ciągłą, nieustającą przygodą. Jednak nawet w tej krainie na bohaterów czyhały różne niebezpieczeństwa, dlatego uczniowie mieli okazję wspólnie przeżywać wszystkie przygody.

Dzieci z dużym zaciekawieniem obejrzały przedstawienie, kibicowały Piotrusiowi. Wyjazd dostarczył wielu ciekawych wrażeń i samych pozytywnych emocji.