Dzień Otwarty

14 marca 2023 r. po raz kolejny w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla przyszłych uczniów. Rodzice wraz z wrześniowymi pierwszoklasistami mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa. Dzieci po przekroczeniu progu naszej placówki zostały przywitane przez starszych kolegów i koleżanki, którzy zachęcali ich do zrobienia zdjęć w fotobudce. Następnie Pani Dyrektor Dorota Jastrzembska przywitała serdecznie gości i przedstawiła plan spotkania. Na początku zaprezentowały się uczennice z kółka tanecznego do utworu Justina Timberlake. Po podziale na grupy rozpoczęło się zwiedzanie sal, gdzie nauczyciele wraz z Samorządem Szkolnym zorganizowali różne ciekawe zajęcia: plastyczne, językowe, informatyczne, sprawnościowe. Dużym zainteresowaniem cieszyły się eksperymenty i doświadczenia. W każdej krainie do której udawały się dzieci nie zabrakło ciekawej zabawy. Przedszkolaki uczestnicząc w poszczególnych zajęciach zbierały żetony, które mogły wymienić na nagrody. Wreszcie zmęczone, szczęśliwe i pełne wrażeń, dotarły do swoich rodziców.

Dziękujemy wszystkim za przygotowanie tego dnia i do zobaczenia we wrześniu