XIV Liga Mistrzów BRD

W czasie drugiego dnia XIV Ligii Mistrzów BRD, która odbyła się dnia 11.03.2023r. w Dolicach (województwo zachodniopomorskie) nasi uczniowie spisali się doskonale. Udało się im zająć wysokie lokaty rywalizując w następujących konkurencjach: rowerowy tor przeszkód, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz rozwiązywaniu testu wiedzy o ruchu drogowym.

Klasyfikacja naszych uczniów w czasie drugiego dnia zawodów wyglądała następująco:

Grupa Młodsza:

1. Miejsce – skład drużyny: Dorota Lata, Emila Gralka, Dawid Polewka, Michał Kurzaj

Grupa Starsza:

6. Miejsce – skład drużyny: Victoria Bloch, Maja Jankowska, Samuel Kusz

7. Miejsce – skład drużyny: Julia Kusiak, Moritz Bonczek

8. Miejsce – skład drużyny: Julia Kusz, Aleksander Raubal, Rafał Nocoń

Najmłodsza zawodniczka turnieju – Lena Goraj pdjęła równorzędną rywalizację ze starszymi zawodnikami, w czasie której uzyskała rewelacyjne wyniki zostawiajac za sobą dużą grupę doświadczonych uczniów.

W klasyfikacyjna generalnej nasze drużyny uplasowały się następująco:

Grupa młodsza – 1 miejsce!

Grupa starsza – 4 miejsce!

Dodatkowo w klasyfikacji indywidualnej w czasie drugiego dnia Dorota Lata zajęła trzecie miejsce, a w ogólnej klasyfiakcji udało się jej uplasować na pierwszym miejscu!

W klasyfikacji indywidualnie w grupie starszej Victoria Bloch zajęła piąte miejsce!

Nasi zawodnicy wykazali się też podczas konkurencji specjalnych:

1. Przeszkodę dnia w grupie młodszej, którą była żmijka wygrała Dorota Lata!

2. Jazdę żółwim tempem w grupie młodszej wygrał Dawid Polewka!

Gratulujemy wszystkich zawodnikom tak wysokich wyników oraz wspaniałej reprezentacji szkoły!

Serdeczne podziękowania należą się opiekunowi szkolnej drużyny BRD Panu Rafałowi Czub oraz dodatkowej kadrze za wsparcie w czasie przygotowań do zawodów, a także ich trwania: Pani Izabeli Nowak, Annie Kudli, Patrykowi Lewadowskiemu oraz Wiktorii Czub.