Szkolny Konkurs Pięknego Pisania dla klas I- III.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Szkolny Konkurs Pięknego Pisania dla klas I- III.

Szkolny Konkurs Pięknego Pisania dla klas I- III.

Pięknie pisanie to prawdziwa sztuka, dlatego uczniowie klas 1-3 po raz kolejny mieli okazję wziąć udział w konkursie kaligraficznym. Jego celem jest propagowanie sztuki pięknego pisania, zachęcanie do dbania o estetykę i charakter pisania. Zadaniem uczniów było staranne prowadzenie zeszytu przez okres trzech tygodni. Komisja konkursowa dokonując oceny prac uwzględniła: kształt i proporcje liter, czytelność pisma, rozmieszczenie tekstu na stronach w zeszycie, poprawność ortograficzną oraz ogólne wrażenie estetyczne (brak poprawek i nieużywanie korektora).

LAUREACI KONKURSU

Klasa pierwsza:

I miejsce: Gabrysia Grisman, Hanna Sidul, Alex Bednarek

II miejsce: Nela Kopaniecka, Liliana Duda

III miejsce: Agata Piróg, Szymon Majnusz.

Klasa druga:

I miejsce: Julia Majba, Paulina Segert

II miejsce: Daria Rosenhof, Malwina Macha

III miejsce: Maja Hoy, Wiwiana Winkler, Julia Kaczmarczyk.

Klasa trzecia:

I miejsce: Lena Szary,Lena Goraj, Miłosz Kieś, Leon Piekarz, Felix Bonczek

II miejsce: Laura Raczyńska, Kaja Golańska, Natalka Bielska, Marta Kotrys

III miejsce: Maja Majnusz, Martyna Piskorz, Leon Surma, Nikodem Mierlak, Mikołaj Poźniak.

Zwycięzcy otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Serdecznie gratulujemy.