Pożegnanie klasy ósmej

Dziś ostatni raz spotkaliśmy się z naszymi ósmoklasistami. Swoje pożegnanie rozpoczęli pięknie zatańczonym polonezem. Następnie w obecności dyrekcji, grona pedagogicznego, rodziców, koleżanek i kolegów przedstawili krótki program, podczas którego min. dziękowali tym wszystkim, którzy towarzyszyli im na drodze edukacji. Ich droga edukacji w szkole podstawowej dobiegła końca. Jak to powiedzieli przeszli przez most, uzyskali świadectwo ukończenia szkoły podstawowej. Nie zabrakło łez i wzruszenia. Teraz będą spełniać marzenia i realizować się w kolejnych placówkach. Towarzyszyć im będzie przewodnia myśl zakończenia, a mianowicie ,,Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń”.