Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

2 czerwca 2022r. był ostatnim dniem zmagań szkolnej drużyny BRD na 43. Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczennice brały udział w kilku konkurencjach technicznych: przejazd przez Miasteczko Ruchu Drogowego, przejazd na rowerowym torze przeszkód oraz udzielaniu pierwszej pomocy. Ostatecznie Roksana Langer, Victoria Bloch oraz Maja Jankowska zajęły 6. miejsce w klasyfiakcji ogólnej drużyn, natomiast w klasyfiakcji indywidualnej Roksana Langer zajęła 8. Miejsce w Polsce.

Serdecznie gratulujemy!!! Jesteśmy z Was dumni!!!

Dziękujemy za przygotowanie drużyny Panu Rafałowi Czub i kadrze trenerskiej w składzie: Pani Regina, Wiktoria, Ania, Patryk, Kasia i Kamil.