Dzień Dziecka w ZSP 1

Dzień Dziecka w ZSP 1

1 czerwca to święto wszystkich dzieci. Od samego rana na uczniów naszej szkoły czekały niespodzianki: pięknie przystrojona szkoła, Myszka Miki rozdająca słodkości, balony, słodycze, zabawy.

Niezapomniany dzień w naszej szkole dla Wszystkich Dzieci – dużych i małych. Uczniowie rozpoczęli ten dzień na sportowo – uczestniczyli w nietypowych wyścigach rzędów oraz w meczu siatkówki. Zaangażowanie i rywalizacja międzyklasowa była niesamowita. Ogrom radości i pozytywnej energii. Każda klasa przygotowała wyjątkową maskotkę swojej klasy. Zaprezentowane zostały również piękne i wyjątkowe prace plastyczne naszych utalentowanych uczniów. Całą imprezę uświetnił niesamowity wytęp pary tanecznej – ucznia naszej szkoły wraz z koleżanką z zajęć koła tanecznego. Dzieci obdarowane były miłymi niespodziankami od Pani Dyrektor – cukierkami, Wychowawców – upominkami, Rady Rodziców – pysznymi lodami. Na koniec – dzieci czekał upragniony piknik. Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tak cudownego dnia!

.

Dziękujemy!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18
Skip to content