RUSZAMY Z KAMPANIĄ PROFILAKTYCZNĄ „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > RUSZAMY Z KAMPANIĄ PROFILAKTYCZNĄ „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”!

RUSZAMY Z KAMPANIĄ PROFILAKTYCZNĄ „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”!

Już kolejny raz, nasz Zespół, uczestniczy w KAMPANII SPOŁECZNEJ „ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ”. W tym roku główna tematyka nawiązuje do zdrowego stylu życia. Na niego składają się nie tylko RUCH, ZDROWE ODŻYWIANIE, ale także – co jest niezwykle ważne – KONDYCJA PSYCHICZNA (DOBRA). Będziemy się dobrze czuć wtedy – gdy: będziemy zdrowi fizycznie, psychicznie i społecznie. Niezwykle istotne dla naszego dobrego samopoczucia są ważne nasze kontakty z innymi osobami – dobre relacje z innymi. Motywacja do działania, znajomość i stosowanie zasad komunikacji, tworzenie pozytywnego nastroju, asertywność, nasz bagaż doświadczeń – to wszystko buduje każdego z nas, ale także tych, z którymi wchodzimy w relacje Niech to jeszcze będzie taki czas zatrzymania przed wakacjami. Odkryjmy w sobie kreatywność – aby czas wolny dla każdego z nas był czasem inspirującym, ciekawym. Nie dawajmy się nudzie. Starajmy się, aby każda minuta wolnego czasu była wyjątkowa! Zapraszamy młodszych i starszych do ciekawych konkursów, o których możemy dokładnie przeczytać w linku zamieszczonym poniżej:

Konkursy ZTU 2022 (trzezwyumysl.pl)