LAUREACI KONKURSU „ORZEŁ EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ”

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > LAUREACI KONKURSU „ORZEŁ EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ”

LAUREACI KONKURSU „ORZEŁ EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ”

Znane są już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu ,,Orzeł Edukacji Wczesnoszkolnej”, w którym licznie wzięli udział uczniowie kl 1-3. Konkurs odbył się w sesji jesiennej i wzięło w nim udział 21 uczniów naszej szkoły.KL I – czterech uczniów (Weronika Czajka,Tomasz Jasiński, Daria Rosenhof, Julia Majba)Kl II- trzynastu uczniów(Lena Szary, Leon Surma, Leon Piekarz, Marta Kotrys, Hanna Rzeszut, Felix Bonczek, Jakub Górczany, Miłosz Kieś, Maksymilian Polak, Maja Majnusz, Lena Goraj, Mikołaj Poźniak, Laura Cibis)Kl III- czterech uczniów (Antoni Czajka, Lena Makowska, Maria Rosak, Łukasz Mniszek)Na ogólną liczbę 21 uczniów biorących udział w konkursie, aż 18 uczniów zostało jego laureatami zajmując czołowe miejsca. Uczestnicy tegorocznej edycji konkursu wykazali się dużą wiedzą z zakresu edukacji polonistycznej, matematycznej oraz przyrodniczej, uzyskując bardzo wysokie wyniki. Wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie w naukę i ambicję oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy!