DEBATA OKSFORDZKA – V FESTIWAL PRAW CZŁOWIEKAW

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > DEBATA OKSFORDZKA – V FESTIWAL PRAW CZŁOWIEKAW

DEBATA OKSFORDZKA – V FESTIWAL PRAW CZŁOWIEKAW

dniu dzisiejszym odbył się konkurs Debat Oksfordzkich w ramach V Festiwalu Praw Człowieka organizowanego przez II LO w Kędzierzynie-Koźlu – dla uczniów klas IV-VI. Nasi zawodnicy spisali się rewelacyjnie! Mieli możliwość poznania, co to jest prawdziwa debata. Jest to świetny sposób do ćwiczenia umiejętności dyskusji, argumentowania, kontrargumentowania, pięknego wysławiania się, przy zachowaniu zasad kultury. Są to niezwykle cenne i potrzebne na co dzień zdolności. Tezy, nad którymi uczniowie debatowali dotyczyły zagadnień nawiązujących do ochrony i zagrożeń środowiska naturalnego. BRAWO Olu, Karolinko, Danielu i Przemku!!! Byliście świetni a zadanie, którego się podjęliście – niezwykle trudne.