NIECH ŻYJE BAL! ZABAWA KARNAWAŁOWA UCZNIÓW KLAS 1-3.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > NIECH ŻYJE BAL! ZABAWA KARNAWAŁOWA UCZNIÓW KLAS 1-3.

NIECH ŻYJE BAL! ZABAWA KARNAWAŁOWA UCZNIÓW KLAS 1-3.

24 lutego w klasach 1-3 odbył się Bal Karnawałowy z prawdziwego zdarzenia! Wszyscy czekaliśmy na niego przez wiele tygodni. Tego dnia naszym uczniom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń.  Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach można było spotkać wróżki, królewny, motylki, policjantów ,piratów, Spider-Mana…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci! Klasy wyglądały inaczej niż na co dzień, zamieniły się w prawdziwe sale balowe. Udekorowane kolorowymi balonami, serpentynami i łańcuchami zachęcały do wspólnej zabawy. Wodzirejami były wychowawczynie kl 1-3, które poprowadziły całą uroczystość, zachęcając do zabawy znaną wszystkim muzyką . Były zabawy, konkursy i tańce w parach. Rada Rodziców ugościła wszystkich przepysznymi pączkami oraz innymi łakociami. Uczniowie mieli możliwość zrobienia sobie zdjęć w karnawałowej fotobudce. Wszyscy wspaniale się bawiliśmy – czego dowodem są zdjęcia w galerii – zapraszamy do oglądania!