AKCJA „BEZPIECZNE FERIE”

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > AKCJA „BEZPIECZNE FERIE”

AKCJA „BEZPIECZNE FERIE”

W poniedziałek – 17.01.2022, gościliśmy w naszej szkole Panią Dzielnicową z KPP w Kędzierzynie-Koźlu – sierżant M. Frąckowiak. Policja w naszym mieście rozpoczęła już akcję BEZPIECZNE FERIE. Uczniom przypomniano zasady bezpiecznych zabaw na śniegu i lodzie. Niezwykle cenne były również informacje odnoszące się do zasad poruszania się na rowerach i hulajnogach na drogach, bezpieczeństwie dzieci i młodzieży w sieci, jak również sama odpowiedzialność prawna nieletnich. Celem akcji jest rozpowszechnienie wiedzy na temat zagrożeń różnego typu. A priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo tych, którzy będą korzystać z wypoczynku zimowego. Ferie w naszym województwie zaczynają się już za dwa tygodnie: