ANDRZEJKI W KLASIE II

Dnia 30.11.2021 roku w klasie II  zorganizowane zostały andrzejki. Są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie dla najmłodszych źródłem poznania tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości i przenieść w świat marzeń, fantazji. Dzięki wróżbom klasa II dowiedziała się również, że będziemy mieli         w przyszłości dużo lekarzy, programistów, piłkarzy, pielęgniarek, architektów czy biznesmenów. Podczas zabawy śmiechu było co niemiara. Nie obyło się też bez tradycyjnej wróżby butami, sercami oraz lanie wosku.  Był również słodki poczęstunek oraz dyskoteka. Bawiliśmy się świetnie. Był to dzień pełen emocji      i wspólnej zabawy.