Konkurs dyniowy rozstrzygnięty

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Konkurs dyniowy rozstrzygnięty

Konkurs dyniowy rozstrzygnięty

KONKURS DYNIOWY Samorząd Szkolny zorganizował konkurs na najpiękniejszą dynię, która mogła być wykonana z dowolnego materiału. Z przyniesionych przez uczniów prac konkursowych została wykonana wystawka przy wejściu do szkoły. Głosowanie na najpiękniejszą dynię odbyło się w czasie przerwy śniadaniowej – członkowie Samorządu Uczniowskiego odwiedzili wszystkie klasy i na specjalnie przygotowanych kartach do głosowania każda klasa decydowała, która dynia według nich jest najpiękniejsza. Dodatkowo głosy oddało kilkoro nauczycieli, Pani Dyrektor, Pani Sekretarz, Panie Woźne oraz Pan Konserwator. Na posiedzeniu Samorządu Uczniowskiego podliczono głosy i zdecydowano, że wszystkie dynie zasługują na wyróżnienie. Uczniowie, którzy otrzymali największą ilość głosów zajęli pierwsze i drugie miejsce, a wszyscy zaangażowani w konkurs trzecie.I. miejsce – Miłosz K. (kl.2)II. miejsce – Maja M. (kl.2) i Karolina B. (kl.5)III. miejsce – Krzysztof B. (kl.1), Daria R. (kl.1), Laura C. (kl.2) Jakub G. (kl.2), Marta K. (kl.2), Nikodem M. (kl.2), Maksymilian P.(kl.2), Aleksander K. (kl.3), Michał S. (kl.3), Dorota L. (kl.4), Grzegorz W. (kl.4), Natalia B. (kl.5), Przemysław B. (kl.5), Martyna C. (kl.5), Martyna H. (kl.5), Julia K. (kl.6), Samuel K. (kl.7b), Zuzanna K.