UCZENNICE REPREZENTUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU ZAJĘŁY 3 MIEJSCE DRUŻYNOWO W WOJEWÓDZTWIE!

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > UCZENNICE REPREZENTUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU ZAJĘŁY 3 MIEJSCE DRUŻYNOWO W WOJEWÓDZTWIE!

UCZENNICE REPREZENTUJĄCE NASZĄ SZKOŁĘ W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU ZAJĘŁY 3 MIEJSCE DRUŻYNOWO W WOJEWÓDZTWIE!

Drużyna dziewcząt (rocznik 2007 i 2008) zajęła 3 miejsce w mistrzostwach województwa opolskiego w unihokeju!

W ścisłym finale wojewódzkim uczestniczyły mistrzynie powiatów naszego województwa oraz cztery drużyny z drugiego miejsca w powiecie.

Finały wojewódzkie w unihokeju odbyły się w dniu 28.10.2021 na hali sportowej OSiR w Niemodlinie.

Rywalizacja drużynowa stała na bardzo wysokim poziomie, małe szczegóły decydowały o zwycięstwie w poszczególnych meczach.

Nasze dziewczęta w swoich meczach grupowych pokonały ZS Skoroszyce 2:0 oraz PSP 8 Brzeg 2:0.

W półfinale niestety uległy drużynie z SP Gracze 2:1 po zaciętym meczu.

Jednak po przegranym meczu potrafiły zmobilizować resztki sił i wygrać mecz z ZSP Baborów 2:1 a tym samym zajmując 3 miejsce w województwie opolskim.

Jest to ogromny sukces uczennic naszej szkoły.

Za zaangażowanie, poświęcenie i serce jakie włożyły w czasie całego turnieju oraz ich sukces dziękują dziewczętom – trenerzy.

Skład drużyny:

kapitan: Jennifer Mrozik (napastnik), bramkarka: Magdalena Jantos, obrońcy: Zuzanna Kieś, Vanessa Moszko, Natalia Polewka, Nikola Sadzik, Zuzanna Bania, napastnicy: Langer Roksana, Bloch Victoria i Natalia Sambok. 

Trenerzy: Rafał Czub i Tomasz Dubiel.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18
Skip to content