Co proponuje biblioteka miejska

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Co proponuje biblioteka miejska

Co proponuje biblioteka miejska

Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu zaprasza na :

rodzinne warsztaty pt. „Budujemy domek dla zapylaczy” w dniu 10 lipca 2021 r. o godz. 10.00 w Filii nr 5, ul. Damrota 32.

Zapisy na warsztaty w Filii nr 5, pod numerem telefonu 77 483 24 81 wew. 24. Liczba miejsc ograniczona.

Prowadzenie: Pasieka Edukacyjna „Skrzydlaci Przyjaciele”.

Warsztaty odbędą się w ramach cyklu „Moja zielona okolica” – kampania edukacyjno-informacyjna projektu „Partnerstwo na rzecz ochrony różnorodności biologicznej województwa opolskiego – etap III”.

Partnerami na rzecz realizacji projektu są:

– Gmina Kędzierzyn-Koźle

– Związek Międzygminny „Czysty Region”

– Miejska Biblioteka Publiczna w Kędzierzynie-Koźlu.

spotkanie autorskie z Thomasem Arnoldem, autorem powieści kryminalnych i thrillerów. Wydarzenie odbędzie się na kozielskim Rynku w dn. 12 lipca 2021 r. o godz. 17.00.

Spotkanie poprowadzi Natalia Jargieło.

Podczas spotkania będzie można kupić książki Wydawnictwa Vectra.

Obowiązują obostrzenia sanitarne i limit osób biorących udział w wydarzeniu. Do limitów nie wlicza się osób w pełni zaszczepionych przeciwko Covid-19 (wymagane okazanie potwierdzenia).

Więcej o autorze:https://thomasarnold.pl