Dzień dziecka w naszej szkole.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Dzień dziecka w naszej szkole.

Dzień dziecka w naszej szkole.

1 czerwca był świętem wszystkich naszych uczniów. Od samego rana czekały na nich niespodzianki. Rada Rodziców pięknie przystroiła budynek balonami, Pani Dyrektor przygotowała słodkości, a rodzice lody. Święto dzieci rozpoczęło się przekazaniem przez Panią Dyrektor klucza do budynku szkolnego przewodniczącej szkoły Zuzi Kieś – to ona „sprawowała” w tym dniu władzę. Cały dzień upłynął wszystkim w wspaniałej, radosnej atmosferze. Na świeżym powietrzu dzieciaki wykonywały zadania w przygotowanych stacjach zadaniowych. Przystąpiliśmy w tym dniu również do rywalizacji „Aktywne miasta”. Dzień był pełen wrażeń. Dziękujemy organizatorom.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18
Skip to content