Spotkanie autorskie z Arturem Jasińskim

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Spotkanie autorskie z Arturem Jasińskim
spotkanie z autorem

Spotkanie autorskie z Arturem Jasińskim

W dniu 18 maja 2021 mury naszej szkoły odwiedził pan Artur Jasiński, autor książeczki „Baśń o dębowym sercu”. To opowieść dla małych i dużych, wycieczka do magicznego świata, który pobudza wyobraźnię, wzrusza i rozbawia. Nawiązuje również to tematów proekologicznych. W spotkaniu autorskim uczestniczyli uczniowie klas I-III oraz grupa „Motylków” naszego przedszkola. Podczas spotkania pan Artur opowiedział dzieciom jak powstała baśń, co było inspiracją do jej napisania. Można było zauważyć, że pasją pana Artura jest dbałość o świat przyrody. Uczniowie z zainteresowaniem i dużym zaangażowaniem rozmawiali z autorem, który szybko złapał kontakt z publicznością i wzbudził ich zainteresowanie swoją twórczością. Po spotkaniu można było zakupić książeczki wraz z autografem, co cieszyło się wśród uczestników ogromnym zainteresowaniem. Spotkanie z pisarzem można uznać za niezwykle udane i wartościowe doświadczenie.

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18
Skip to content