Konkurs plastyczny klas I – III „NAJCIEKAWSZA PISANKA WIELKANOCNA”

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 18 > aktualności > aktualności > Konkurs plastyczny klas I – III „NAJCIEKAWSZA PISANKA WIELKANOCNA”

Konkurs plastyczny klas I – III „NAJCIEKAWSZA PISANKA WIELKANOCNA”

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi wychowawczynie Urszula Leonowicz, Anna Rosenhof i Marta Wolf zaprosiły uczniów klas I – III  do wzięcia udziału w Szkolnym Konkursie Plastycznym na „NAJCIEKAWSZĄ PISANKĘ WIELKANOCNĄ”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu dowolną techniką plastyczną pisanki wielkanocnej. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem, prace były niezwykle pomysłowe, barwne, a twórcy wykazali się ogromną kreatywnością oraz zaangażowaniem w ich przygotowanie. Ilość nadesłanych prac przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Wszystkie pisanki zasługują na uznanie i wyróżnienie. Naszym najmłodszym artystom dziękujemy za udział i zachęcamy do dalszej pracy twórczej i poszukiwań inspiracji wynikających przede wszystkim z tradycji.